راهنمای دانلود

۲۴ آبان ۱۳۹۷

برای دانلود، به روی عبارت “دانلود رایگان فایل” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید،برای سیستم عامل ویندوز پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید. برای سیستم عامل اندروید پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها از نرم افزار ADM استفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود تنها کافی است بر روی گزارش خرابی لینک کلیک کنید و مشکل خود را به راحتی بازگو کنید و در اولین فرصت توسط ما برسی می شود.

اگر فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

اگر از شما کله رمز جهت بازگشایی فایل فشرده خواست کلمه رمز فایل فشرده عبارت zirake.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

اگر لینک مورد نظر شما از کوتاه کننده لینک استفاده شده است پس از کلیک بر روی لینک مدت زمان کمتز از ۱۰ ثانیه صبر کنید و کد تایید را وارد کرده و بر روی گزینه “رد تبلیغ” کلیک نمایید.

در صورت بروز مشکلات دیگر از بخش تماس با ما ارتباط برفرار کنید.


رزرو تبلیغات در این مکان

مطالب بر اساس


رزرو تبلیغات در این مکان