نمونه سوال زبان انگلیسی دوازدهم نوبت اول با جواب, سوالات امتحانی زبان انگلیسی ترم اول دی ماه و بارم بندی, آزمون رایگان زبان انگلیسی پایه دوازدهم رشته تجربی ریاضی انسانی,

دانلود رایگان نمونه سوال زبان انگلیسی دوازدهم نوبت اول + پاسخنامه

برای رشته ریاضی فیزیک / علوم تجربی / علوم انسانی

« آزمون دی ماه زبان انگلیسی دوازدهم + بارم بندی »

نمونه سوال زبان انگلیسی دوازدهم نوبت اول

  • نام کتاب:  زبان انگلیسی (۳)
  • پایه تحصیلی: دوازدهم
  • رشته تحصیلی: ریاضی فیزیک / علوم تجربی / علوم انسانی #کلیه_رشته_ها
  • نام درس: نوبت اول #دی_ماه

توضیح آزمون ترم اول زبان انگلیسی دوازدهم

در این فایل PDF، نمونه سوال امتحانی زبان خارجه یا همون انگلیسی پایه دوازدهم برای نوبت اول یا دی ماه قرار دارد. که این سوالات امتحانی کاملا استاندارد مطابق با بارم بندی دفتر تالیف کتاب های درسی که برای کلیه رشته ها مناسب می باشد و شما می توانید با خوندن این نمونه سوالات در امتحانات نهایی نمرات قابل توجه و خوبی به دست بیارید. همچنین دارای پاسخنامه و جواب کامل و واضح به سوالات امتحانی دارا هست. می تونید نمونه سوال زبان انگلیسی دوازدهم نوبت اول را به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم و پرسرعت از زیرک دانلود و دریافت کرده و حالشو ببرین.

نمونه سوال زبان انگلیسی دوازدهم نوبت اول

=============================

#شاید_دوست_داشته_باشید: نمونه سوال هویت اجتماعی دوازدهم نوبت اول

#شاید_دوست_داشته_باشید: نمونه سوال عربی دوازدهم نوبت اول

=============================

بارم بندی زبان انگلیسی دوازدهم / نوبت اول / نوبت دوم / شهریور /

آزمون کتبی: این آزمون مجموعاً شامل ۱۲ نمره از بیست نمره نهایی به شرح زیر میباشد:

واژگان (VOCABULARY (2

در این قسمت میتوان از بخشهای EXPRESSIONS AND WORDS NEW, WORDBANK, READY GET و DEVELOPMENT VOCABULARY استفاده نمود. برای طرح پرسشهای این بخش از نمونه تمرینات موجود در بخش vocabulary در کتاب کار استفاده می شود.

نمره دستور زبان (GRAMMAR (2

در این بخش نیز نمونه سؤاالت موجود در کتاب کار زبان خارجه پایه دوازدهم در هر سه سطح USE AND MEANING, FORM مورد استفاده خواهد بود.

نمره مهارت نوشتاری (WRITING (4

تمرینات موجود در کتاب کار زبان انگلیسی دوازدهم و دانش آموز می تواند به عنوان نمونه سؤال مورد استفاده قرار گیرد. به عنوان مثال نوشتن قسمت های مختلف یک پاراگراف و در نهایت تولید یک پاراگراف مستقل

نمره مهارت خوانداری (READING (4

در این بخش یک متن از کتاب انگلیسی دوازدهم و یک متن از خارج از کتاب درسی در سطح معلومات دانش آموزان و مطالب کتاب زبان خارجه ارائه میگردد. تمرینات ، شبیه به موارد مطرح شده در کتابهای دانش آموز و کار می باشد: (درست / غلط، پاسخ کوتاه، پاسخ بلند، چندگزینه ای و غیره)

چند نکته مهم بارم بندی زبان انگلیسی دوازدهم:

۱ -در تمامی بخش های آزمون ، برای پاسخ های در حد کلمه و عبارت ۰/۲۵ (از بیست) و برای پاسخ های در حد جمله ۰/۵ نمره (از بیست) در نظر گرفته می شود.

۲- برای تسهیل در طراحی سؤال مهارت های نوشتاری و خوانداری دوازده نمره ای، این آزمون از ۲۴ نمره طراحی میگردد و نمره نهائی تقسیم بر دو میگردد.

۳- آزمون نوبت اول این پایه تا پایان قسمت گرامر درس ۲ زبان انگلیسی دوازدهم میباشد.

نویسنده: زیرک
نظرات: بدون نظر

برچسب ها

دیدگاه های کاربران

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

رزرو تبلیغات در این مکان

مطالب بر اساس


رزرو تبلیغات در این مکان

برچسب‌ها

جزوه دوازدهم جواب فارسی دهم pdf حل المسائل فارسی دهم حل تمرین فارسی دهم حل قملره های فارسی دهم حل گارگاه متن پژوهی فارسی دوازدهم دانلود رايگان و مستقيم فیلم دوبله فارسی Rings 2017 دانلود رایگان فیلم دانلود رایگان گام به گام دهم دانلود رایگان گام به گام فارسی دهم دانلود فيلم دانلود فیلم دانلود فیلم 2017 دانلود فیلم 2018 دانلود فیلم آمریکایی دانلود فیلم اکشن دانلود فیلم ترسناک دانلود فیلم جدید دانلود فیلم درام دانلود فیلم های 2018 دانلود فیلم کمدی دانلود قشنگ ترین فیلم 2018 دانلود گام به گام درام دوازدهم زیرک عاشقانه معنی شعر فارسی دهم معنی شعر فارسی دوازدهم نمونه سوال نمونه سوال جامعه شناسی دوازدهم نمونه سوال دهم نمونه سوال دوازدهم نمونه سوال یازدهم پاسخ کارگاه متن پژوهی فارسی دهم پایه دوازدهم گام به گام گام به گام دهم گام به گام دهم انسانی گام به گام دهم تجربی گام به گام دهم ریاضی گام به گام دوازدهم گام به گام فارسی دهم گام به گام فارسی دوازدهم گام به گام یازدهم